Ogłoszenie o naborze na staże dla studentów II roku kierunku Inżynieria Zagrożeń Środowiskowych UŚ

OGŁOSZENIE O NABORZE

Kandydatów na staże w ramach projektu „jUŚt transition – Potencjał Uniwersytetu Śląskiego podstawą Sprawiedliwej Transformacji regionu” – FESL.10.25-IZ.01-0369/23-00.

Koordynator projektu “jUŚt transition – Potencjał Uniwersytetu Śląskiego podstawą Sprawiedliwej Transformacji regionu”, ogłasza nabór w ramach zadania 13.1 – staże dla studentów II roku kierunku Inżynieria Zagrożeń Środowiskowych.

NABÓR ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 7-11.10.2024 r.

Uczestnikiem stażu może być student II roku kierunku Inżynieria Zagrożeń Środowiskowych, który:

– w wyznaczonym terminie przekaże osobiście, pocztą tradycyjną, lub wewnątrzuczelnianą do Biura ds. Projektów Ogólnouczelnianych (Rektorat pokój 2.7) komplet oryginałów dokumentów. UWAGA! W załączniku nr 4 wymagany jest podpis pracownika Dziekanatu.

Komplet dokumentów zawiera:

Wzór załącznika nr 4 do Regulaminu
Wzór załącznika nr 5 do Regulaminu
Wzór załącznika nr 6 do Regulaminu
Wzór załącznika nr 7 do Regulaminu
Wzór załącznika nr 8 do Regulaminu
Wzór załącznika nr 12 do Regulaminu

Rekrutacja odbędzie się na podstawie Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „jUŚt transition – Potencjał Uniwersytetu Śląskiego podstawą Sprawiedliwej Transformacji regionu” – zarządzenie nr 124/2024 Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach z dniach 28 sierpnia 2024 roku.

UWAGA! Niekompletne dokumenty nie będą przyjmowane.

Wszystkie załączniki  przeznaczone są do wypełnienia tradycyjnego (papierowego) i w przypadku problemów z ich wypełnieniem/ szczególnych potrzeb zapraszamy do Biura Projektu – pokój 2.7, II piętro, ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice, gdzie można uzyskać asystę przy ich wypełnieniu. W przypadku zakwalifikowania do udziału w stażu, prosimy również o zgłaszanie do Biura Projektu – pokój 2.7, II piętro, ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice just.fesl@us.edu.pl specjalnych potrzeb wynikających z niepełnosprawności.

W przypadku wystąpienia bądź zaistnienia jakichkolwiek dyskryminacji lub zdarzeń ograniczających dostęp do projektu, każda osoba uczestnicząca w projekcie (każdy kandydat) może zwrócić się do:

1. Koordynatora ds. dostępności
  2. Komisji ds. Równości i Różnorodności UŚ