finansowanie
Szukaj

Spotkanie mentoringowe: „Odkrywając tajemnice zawodowe fizyka. Fizyk w praktyce”

Spotkanie mentoringowe: „Odkrywając tajemnice zawodowe fizyka. Fizyk w praktyce”

Termin: 08 kwietnia 2025 roku

Miejsce: spinPLACE Katowice, ul. Bankowa 5 (Scale-up room)

Prowadząca: Aleksandra Gołębiewska

Dla kogo: Spotkanie skierowane jest do studentów/studentek kierunku fizyka Uniwersytetu Śląskiego.

Celem spotkania jest pokazanie jak połączyć wiedzę techniczną z umiejętnością zrozumienia unikalnych potrzeb odbiorców, które realnie przyczyniają się do rozwoju i innowacji organizacji i przedsiębiorstw.  Zaprezentowanie ścieżki rozwoju absolwenta kierunku fizyka, a także podzielenie się doświadczeniem w koordynacji projektów badawczo-rozwojowych pozwoli poznać specyfikę przedmiotowej branży.

Na spotkanie obowiązuje rejestracja.

Termin rejestracji: od 17 do 28 marca 2025 r.

Wypełniony komplet dokumentów (załączniki nr: 4,5,6,7,8,12) prosimy dostarczyć osobiście do Biura ds. Projektów Ogólnouczelnianych, pokój 2.7 (Katowice, ul. Bankowa 12). W przypadku wątpliwości dot. wymaganej dokumentacji lub innych w sprawie wydarzenia prosimy o kontakt: email: just.fesl@us.edu.pl

Link do załączników: https://just.fesl.us.edu.pl/dokumenty/

Wszystkie załączniki  przeznaczone są do wypełnienia tradycyjnego (papierowego) i w przypadku problemów z ich wypełnieniem/ szczególnych potrzeb zapraszamy do Biura Projektu – Biura ds. Projektów Ogólnouczelnianych, pokój 2.7 (Katowice, ul. Bankowa 12, gdzie można uzyskać asystę przy ich wypełnieniu.

Spotkanie jest organizowane przez Biuro Karier w ramach projektu „jUŚt transition – Potencjał Uniwersytetu Śląskiego podstawą Sprawiedliwej Transformacji regionu”, dofinasowanego ze środków Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027,  Priorytet: FESL.10.00-Fundusze Europejskie na transformację, Działanie: FESL.10.25-Rozwój kształcenia wyższego zgodnie z potrzebami zielonej gospodarki. Link do projektu: https://us.edu.pl/komunikaty/just-transition/

W przypadku wystąpienia bądź zaistnienia jakichkolwiek dyskryminacji lub zdarzeń ograniczających dostęp do projektu, każda osoba uczestnicząca w projekcie (każdy kandydat) może zwrócić się do:

  1. Koordynatora ds. dostępności
  2. Komisji ds. Równości i Różnorodności UŚ
  3. Rzecznika praw i wartości akademickich
  4. Rzecznika praw studenta i doktoranta