kontrast

ustaw kontrast domyślny
ustaw kontrast nocny
ustaw kontrast czarny i biały
ustaw kontrast biały i czarny
ustaw konstrast czarny i żółty
ustaw kontrast żółty i czarny

czcionka

ustaw kontrast nocny

wsparcie

podkreśl elementy klikalne

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW DO ZADANIA 6.7: Dofinansowanie udziału w konferencji naukowej zagranicznej doktorantów/-ek Szkoły Doktorskiej UŚ

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW

W ramach projektu „jUŚt transition – Potencjał Uniwersytetu Śląskiego podstawą Sprawiedliwej Transformacji regionu”.

Koordynator projektu ogłasza nabór wniosków do zadania: Dofinansowanie udziału w konferencji naukowej zagranicznej doktorantów/-ek Szkoły Doktorskiej UŚ.

Opis aktywności, o której finansowanie można się ubiegać

Prezentacja na międzynarodowej konferencji naukowej wyników badań przeprowadzonych zgodnie z indywidualnym planem badawczym.

Finansowane będą podstawowe koszty delegacji zagranicznej, to jest koszty podróży, zakwaterowania i diety, oraz koszty opłaty konferencyjnej.

Wysokość finansowania ustalana będzie zgodnie z obowiązującymi w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach zasadami finansowania konferencji naukowych i wyjazdów zagranicznych.

Koordynator projektu zastrzega sobie prawo do decydowania o ostatecznej kwocie finansowania, w tym długości finansowanej mobilności.

NABÓR ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 25.06.2024-09.07.2024

Z dofinansowania może skorzystać osoba, która spełnia łącznie następujące wymogi:

• Posiada status doktoranta/-tki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach,
  • Prowadzi badania służące wsparciu procesu transformacji, w szczególności z kierunkami zielonej i cyfrowej gospodarki,
  • W wyznaczonym terminie przekaże osobiście, pocztą tradycyjną lub wewnątrzuczelnianą do Biura Projektu (Rektorat pokój 2.7) komplet oryginałów dokumentów (dokumenty niekompletne nie będą rozpatrywane).

Komplet dokumentów zawiera:

Załącznik nr 3 – Formularz zgłoszenia dla doktorantów

Załącznik nr 5 – Formularz klauzuli informacyjnej FESL

Załącznik nr 6 – Formularz klauzuli informacyjnej UŚ

Załącznik nr 7 – Formularz danych osobowych

Załącznik nr 8 – Deklaracja uczestnictwa

Załącznik nr 11 – Karta wyboru formy wsparcia dla doktorantów

Opinię promotora – wydrukowany formularz https://formularze.us.edu.pl/form/index/5360

Załącznik merytoryczny – wydrukowany formularz https://formularze.us.edu.pl/form/index/5363

Rekrutacja odbędzie się na podstawie Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „jUŚt transition – Potencjał Uniwersytetu Śląskiego podstawą Sprawiedliwej Transformacji regionu”.

W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów decyduje kolejność zgłoszeń.

Procedurę opłat konferencyjnych i wniosków wyjazdowych w ramach projektu prowadzi biuro Szkoły Doktorskiej.